طراحی وب سایت و سئو

php
1
آنالیز بررسی وب سایت شما
2
برنامه ریزی برنامه ریزی برای شما
3
طراحی طراحی وبسایت شما
4
توسعه توسعه وب سایت شما
5
دلیوری رساندن وبسایت به شما

طراحی وب سایت مقوله ای فراتر از طراحی تنها یک قالب گرافیکی زیبا و چشم نواز است. سایتها باید در عین سادگی و زیبایی، کاربردی باشند و همزمان با مد نظر قرار دادن ذائقه و نیازهای متفاوت مخاطبان به سازماندهی و ارایه اطلاعات بپردازند.هر کسب و کاری بسته به میزان رونق و نوع بازارش به خدمات خاصی در وب نیاز دارد. تنها تجربه و توانایی مجری است که می تواند نیاز مشتری را تشخیص دهد و خدمات خاص وی را شناسایی و ارایه دهد. زیبایی و کارایی وبسایت با دانایی و توانایی طراح سایت رابطه ای مستقیم دارد.

رهنمون شرکتی حرفه ای در راه اندازی انواع سایت و فروشگاه است. رهنمون تاکنون مجری پروژه های بزرگ و کوچک بسیاری بوده و در همه آنها راهکاری یکتا و نوین ارایه کرده است. شماره بالای نمونه کارهای طراحی سایت، نشانه روشنی از اعتماد کسب و کارهای مختلف به خدمات آن است.

روند طراحی سایت و سئو در رهنمون برای هر مشتری منحصربفرد است و بر مبنای فعالیت و نیازهای وی برنامه ریزی می گردد. این روند در هر دو بخش سیستم مدیریت سایت و زیبایی ظاهری (تمپلیت گرافیک) کاملا انعطاف پذیر است.

برخی از ویژگی های رهنمون در طراحی وب سایت
  • طراحی سایت منطبق با استاندارد های روز دنیا
  • طراحی سایت یکتا متناسب با نیاز مشتری و مخاطبان وی
  • طراحی سایت با رعایت اصول معماری اطلاعات
  • طراحی سایت با رعایت اصول تجارب کاربری و کاربردپذیری
طراحی وب سایت بر مبنای تجارب کاری

مراحل طراحی سایت در رهنمون با توجه به استانداردهای تجارب کاربری طی می شود که در این فرایند مواردی چون: کاربردپذیری و در دسترس پذیری پلتفرم‌های مورد استفاده طراحی رابط کاربری ساختار اطلاعاتی مد نظر قرار می‌گیرد. استانداردهای تجارب کاربری باعث می‌شوند تا اهداف شما با بهترین شکل در وبسایت نمایان گردد و کاربران از آن استفاده نمایند. رهنمون در این حوزه تنها یک مجری نیست و جهت گسترش دانش کاربردپذیری به حمایت از سیمنار کاربردپذیری و استانداردهای تهران پرداخت و با ارایه مقالات تخصصی، حضور فعالی از خود نشان داد. آری؛ ما چیزی بیشتر از یک سایت برایتان می سازیم.

چند نمونه از کار های طراحی سایت