درباره رهنمون

رهنمون را با مشتریانش بشناسید. شمار بالای شرکت های کوچک و بزرگ و برندها و سازمان ها که از خدمات رهنمون بهره می برند، نشانه روشنی از اعتماد کسب و کارهای مختلف به خدمات یکتا و نوین رهنمون است. خدماتی که در سایه تلاش و همکاری گروهی از متخصصین و كارشناسان خوش نام و نام آشنای حوزه فناوری اطلاعات، ارایه می گردد.

تمرکز بر تکنولوژی های اوپن سورس، به كارگیری راه حل های نوین و همکاری با برندهای معتبر جهانی؛ سبب شده است خدمات ارایه شده از سوی رهنمون به حضور موثر طیف گسترده ای از کسب و کارهای کوچک و بزرگ در وب بیانجامد.

محصولات و خدمات رهنمون:

مهم ترین سرویسی که رهنمون ارایه می دهد کمک به کسب و کارها در جذب ترافیک هدفمند از گوگل (سئو) است. برای نیل به این هدف کارهای مختلفی انجام و مشاوره های گوناگونی ارایه می شود. طراحی سایت سرویس دیگری است که رهنمون ارایه می دهد اما این سرویس عمدتا در راستای کمک به مشتریان شرکت در خدمات سئو است. سایر خدمات پایه از قبیل ثبت دامنه و میزبانی وب نیز در رهنمون ارایه می شود.

توانایی رهنمون در ارایه بسته ای از خدمات است که صفر تا صد کسب و کارهای آنلاین را شامل می شود. خدماتی که سبب می شود مشتریان رهنمون به جای درگیر شدن در مسایل فنی بر کسب و کار خود تمرکز کنند.

شرکت رهنمون سرزمین ماد (شماره ثبت 421398)، همچنین نماینده رسمی بیتریکس در ایران است و محصولات آن را پشتیبانی می کند.